Granuliniai katilai

Dabar nuo 2017 metų mes vieninteliai Lietuvoje galime pasiūlyti Jums granulinius austriškus katilus su yptinga kaina. Dabar austriški katilai BIOWIN tik nuo 6000 eurų. Austriški granuliniai katilai - tai katilai kiurie neturi nepatenkintų klientų.

Pasirinkus mūsų produktus galite būti tikri, kad neteks gailėtis dėl išleistų pinigų, nes mes tikrai 100% užtikriname, kad gausite kokybišką granulinį katilą, pilną ir kokybišką su analizatoriumi optimizavimą ir pirmą paleidimą, kokybišką servisą nereikalaujantį investicijų, taupų šildymą. 

Nuo šiol mes savo klientams galime pasiūlyti ne tik Propel, Slimpel ir Ravelli katlus, bet ir Nibe Biawar, Lazar, KESSELeco, Per-eko bei kitus granulinius katilus už ypatingą kainą. 

Nuo 2013 metų rugpjūčio mėnesio UAB "ELMITA" pradėjo atstovauti Italijos granulinių katilų gamintoją RAVELLI. Prieš renkant krosnelę arba katilą siūlome perskaityti mūsų straipsnį Granulinės krosnelės parinkimas

Siūlome už gerą kainą įsigyti elektrą taupantį siurblį WASSTROM EA - 25/6. Siurblio kaina tik 75 €.  Kaina galioja iki sandėlio išpardavimo.

Granulinio katilo Ravelli veikimo principas:

 

Dabar katilus ir kitą įrangą galima įsigyti palankiomis sąlygomis su mokilizingu.

Sutaupyk iki 25 % kuro sąnaudų

 

 

Granuliniai katilai SLIMPEL

SLIMPEL – tai granulinis katilas skirtas deginti medžio granules. Šis katilas buvo sukurtas žmonėms, kurie mėgsta komfortą, tačiau biudžetas yra ribotas, nes jo kaina yra nedidelė ir priimtina kiekvienam.

Plačiau

Granuliniai katilai PROPEL - aukščiausios technologijos

PROPEL – aukščiausios technologijos, granulinis katilas lenkiantis savo amžių. Katilai skirti deginti medžio granules nuo 6-8 mm. Pasirinkus 5 klasės PROPEL granulinį katilą Jūs tikrai investuosite į gerą produktą, kurio vertė nekris netgi laikui bėgant, nes PROPEL katilai lenkia technologiją.

Plačiau

Granulinis katilas Kesseleco

Granuliniai katilai Kesseleco tai katilai pilnai pritaikyti komfortiškam ir geram granulių sudeginimui. Katilai jau tiekiami su automatiškai išsivalančiu degikliu.

Plačiau

GRANULINIS KATILAS NIBE BIAWAR PELLUX

Granuliniai katilai NIBE BIAWAR skirti deginti medžio granules. Šiuos katilus galima pritaikyti kaip ir namo šildymui, tiek ir verslo objektų bei pramoninių pastatų šildymui.

Plačiau

Austriški granuliniai katilai BioWIN

Granuliniai katilai BioWIN tai yra katilas austriškos firmos Windhager. Tas kas įsigijo šios įmonės katilą, lieka patenkintas ir nustebintas, kad šis katilas pilnai atitinka autonominį, patikimą ir taupų sistemos darbą. Šis katilas savo autonomiškumu prilygsta geoterminiam šildymui.

Plačiau

Biokatilai Granpal Eco

Granuliniai katilai Granpal Eco skirti deginti 6-12 mm medžio granules, grūdus, taip pat kitą biomasę. Katilai skirti karšto vandens paruošimui bei šildymui. Naudojami privačiuose namuose, gamyklose, parduotuvėse, mokyklose bei kitos paskirties pastatuose. Katilas Granpal galima sakyti vienintelis katilas puikiai sudegantis grūdus.

Plačiau

Granuliniai automatinio valymo katilai HREVO

Granuliniai katilai HREVO - tai katilai su automatiniu išsivalomu degikliu bei rankiniu išvalomu šilumokaičiu, skirti deginti medžio granules. Katilas yra labai kompaktiškos konstrukcijos, geros komplektacijos ir tinka mažoms katilinėms.

Plačiau

Granulinis katilas RAVELLI HREVO TOUCH PLUS

Granuliniai katilai HREVO - tai katilai su automatiškai išsivalančiu degikliu bei rankiniu būdu išvalomu šilumokaičiu, skirti deginti medžio granules. Katilas yra labai kompaktiškos konstrukcijos, tinka mažoms katilinėms bei turi papildomą peleninę, kuri padeda išlaikyti švarą Jūsų katilinėje.

Plačiau

Granuliniai katilai Ravelli Snella

Granuliniai katilai Snella yra neįprastai įspūdingo dizaino. Katilas skirtas šildyti patalpas o taip pat ruošti karštą vandenį. Katilas gali būti maksimaliai 16 kW galios. Tokia krosnelė gali stovėti svetainėje ir puošti kambarį, nes jos skleidžiamas triukšmas yra minimalus.

Plačiau

Kompaktiški granuliniai katilai Ravelli HR100

Vandeniniai granuliniai katilai Ravelli skirti deginti medžio granules. Katilai pasižymi unikalia konstrukcija ir užpatentuota degiklio bei šilumokaičio valymo technologija. Katilai gaminami nuo 10 iki 30 Kw galios.

Plačiau