Katilinių priedai

Savo asortimente turime platų katilinių priedų pasirinkimą. Čia galyte surasti nuo dulkių siurblių pelenams iki katilinės rinkinių, katalizatorių ir kitų priedų.

Cirkuliacinis siurblys WASSTROM

Siūlome už gerą kainą įsigyti energiją taupančius siurblius WASSTROM. Cirkuliaciniai siurbliai WASSTROM tinka namo šildymo bei karšto vandens ruošimo sistemoms. Kaina tik 60 eurų.

Plačiau

Dulkių siurblys pelenams X-ASH

Dulkių siurblys pelenams X-ASH su papildomu pelenų seperatoriumi. Papildomas separatorius skirtas hepafiltro apsaugai nuo pelenų, o tai leidžia ilgiau dirbti su siurbliu jo nevalnt.

Plačiau

SADPAL - katalizatorius

SADPAL- suodžių sudeginimo katalizatorius - Išvalo kaminą nuo suodžių - Valo katilų vidinius paviršius - Gerina deginimo procesą - Sumažina SO2 ir NO2 emisiją į atmosferą - Mažina koroziją

Plačiau

Laidinis termoreguliatorius

Programuojamas savaitinis elektroninis termoreguliatorius. Jį galima naudoti su visais šildymo bei kondicionavimo įrenginiais. Yra trijų lygių temperatūros reguliavimas - dieninis, naktinis, antiužšalimo. Temperatūra galima programuoti kiekvieną savaitės dieną atskirai.

Plačiau

Cirkuliacinio siurblio valdiklis

Tai naujausias, centrinio šildymo cirkuliacinio siurblio valdiklis. Skirtas cirkuliacinio siurblio automatiniam įjungimui/išjungimui, priklausomai nuo temperatūros šildymo sistemoje. Valdyklis poroje su cirkuliaciniu siurbliu užtikrina priverstinę cirkuliaciją šildymo sistemoje su kieto kuro katilu arba su dujiniu katilu.

Plačiau

Bevielis termoreguliatorius

Tai elektroninis bevielis, programuojamas, savaitinis temperatūros reguliatorius. Pritaikytas naudoti su visais šildymo bei kondicionavimo įrenginiais. Turi didelį šviečianti LCD ekraną ir šviesos jutiklį. Komplektas susideda iš dvejų dalių: siųstuvo ir imtuvo. 4 temperatūrų lygiai, tame vienas - atostogų ir vienas priešužšaliminis.

Plačiau